Onderwerp: De prijs van saffraan in Oostenrijk en de luxe verpakking van saffraan.
Distributie van Afghaanse saffraan in Oostenrijk en Europese landen.

Kent u de prijs van 1 ml Iraans saffraanextract in Oostenrijk?
Hoe zit het met kopen en verkopen??
Blijf bij ons om de laatste prijzen te kennen…

Export van saffraan naar Europese landen

Export van saffraan naar Europese landen

In bedrijf King zijn er veel plannen gemaakt voor de export en distributie van saffraan in Europese landen zoals Oostenrijk.
Ook gaan we in deze tekst uitgebreid in op de prijs van saffraan in Oostenrijk.

Saffraan vertegenwoordiger in Europa

Zoals vermeld in de vorige teksten, is de doelgroep van Kink Business Europese landen.
King Business distribueert haar producten via haar verkoopagenten, agenten en filialen door heel Europa.
Dit bedrijf accepteert nog steeds nieuwe licenties en agentschappen in Europese steden en landen.

Meer focus voor saffraandistributie

Meer focus voor saffraandistributie

Omdat King verschillende vestigingen en agentschappen heeft in Europese landen, is het noodzakelijk om meer op deze gebieden te focussen.
Volgens de bovenstaande voorwaarden zijn er belangrijke plannen en vergaderingen op dit gebied gehouden.
Deze plannen zijn vooral gericht op de distributie van saffraan in Europa.

Verslag over het verzenden van saffraan naar Europa

Een van de besluiten die tijdens de recente vergaderingen zijn genomen, betreft de periodieke presentatie van het rapport over de verzending van saffraan naar Europa.
Op basis van deze beslissingen is besloten dat het productverzendingsrapport van het bedrijf maandelijks, driemaandelijks, halfjaarlijks en jaarlijks zal worden gepubliceerd.
Uiteraard kwam in deze vergaderingen ook de prijs van gedistribueerde saffraan aan de orde.

Saffraan in één gram gewicht

Saffraan in één gram gewicht

Onlangs vond er een ontmoeting plaats tussen de heer Stefan van het hoofdkantoor en de heer Nazir in Oostenrijk.
In deze vergadering is besloten dat er 1500 pakjes saffraan van één gram naar Oostenrijk gaan.
(Het hoofdkantoor van King Business bevindt zich in Nederland)
De heer Stephan is zelf een van de topadviseurs van de bedrijvengroep Saffron Kink Business.
Hij werkt nu ongeveer anderhalf jaar samen met Saffron King Business.

Afghaanse saffraan in Oostenrijk

De heer Nazir komt uit Afghanistan en studeert al drie jaar bedrijfskunde in Oostenrijk.
Zijn bekendheid met de saffraanhandel is te danken aan het feit dat Afghanistan een van de grootste producenten van saffraan ter wereld is.
In een videovergadering maakten ze bekend dat ze van plan zijn een online saffraanwinkel te lanceren.
Zijn bedoeling is om Afghaanse saffraan in Oostenrijk te leveren.
King Business Company is een producent en distributeur van Afghaanse en Iraanse saffraan in heel Europa en de wereld.
De onderhandelingen en gesprekken met dhr. Nazir zijn succesvol verlopen en binnenkort zal onze samenwerking aanzienlijk toenemen.

De prijs van saffraan in Oostenrijk

De prijs van saffraan in Oostenrijk

De prijs van saffraan in Oostenrijk is gemiddeld 8 € tot 12 € per gram.
Het belangrijkste is dat het type verpakking, de kwaliteit van het product en het bedrag van de bestelling een grote invloed hebben op de uiteindelijke prijs.

Luxe verpakking van saffraan

De bestelling van de heer Mohammad Nazir wordt vanwege de luxe verpakking tegen een andere prijs aangeboden.
De luxe verpakking van saffraan wordt gedaan om aan de Europese normen te voldoen.
Bent u ook van plan saffraan groot in te kopen, neem dan contact op met onze collega’s. (Whatsapp)
De prijs van elke gram van deze dure specerij in luxe verpakking is 14,99 € voor Mr. Mohammad Nazir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *